Gala Mobile Trends Awards 2022

28 marca 2023
Kraków

19:00

Kapituła konkursowa

Mobile Trends Awards to nagrody przyznawane co roku firmom, które z sukcesem posługują się technologiami mobilnymi w swoich projektach. Przyznawane są corocznie przez Kapitułę Konkursową, w której skład wchodzą zaproszeni do współpracy przez organizatorów eksperci ze świata IT oraz technologii mobilnych. Już od 10 lat konkurują ze sobą marki, oceniane przez Kapitułę za perfekcję, innowacyjność oraz dostosowanie się do potrzeb użytkowników. Tylko najlepsze aplikacje i kampanie mają szansę na nominację!

Jerzy Biernacki

Head of Operations w Miquido, software housie kompleksowo wspierajacym klientów w budowaniu produktów cyfrowych, w szczególności aplikacji mobilnych i webowych. Swoją scieżkę zawodową zaczął od programowania, później poszedł w kierunku zarzadzania projektami, a następnie przez kilka lat rozwijał działy R&D i AI w firmie. Organizator serii webinarów AI Waves. Wcześniej na co dzień, a teraz okazyjnie zajmuje się wsparciem klientów w budowaniu innowacyjnych rozwiązań, w szczególności przy wykorzystaniu sztucznej inteligencji w aplikacjach. Pracował w kilkudziesięciu projektach dla wielu znanych firm zarówno w Polsce jak i na świecie. Wśród nich można wymienić marki takie jak: PZU, Play, Aviva, Onkyo czy HelloFresh. Posiada stopień doktora informatyki i przez wiele lat był związany z Akademią Górniczo-Hutniczą w Krakowie. Prywatnie? Gadżeciarz z pasją automatyzujący swój dom, z kolekcją ponad stu "smart" urządzeń na stanie.

Bartosz Brażewicz-Dosiółko

Absolwent wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych i pasjonat technologii w jednej osobie, który swoją drogę zawodową rozpoczął od założenia z grupą przyjaciół agencji kreatywnej Me & My Friends i marki MoveApp – jednej z pierwszych agencji mobile’owych w Polsce. Od 15 lat w roli managera odpowiedzialnego za rozwój spółek oraz zespoły wdrożeniowe. Aktywnie uczestniczył w tworzeniu ponad 100 aplikacji mobilnych, z których Polacy chętnie korzystają na co dzień, tj. aplikacja Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie czy system lojalnościowy Super-Pharm, a także we wdrożeniach produktów dla takich marek, jak: adidas, Grupa Maspex, Grupa Żywiec, Allegro czy Orange. Do dziś aktywnie uczestniczy w projektach – od procesów kreatywnych, przez planowanie strategiczne, po testowanie i rozwój. Na co dzień z ramienia Me & My Friends oferuje polskim i zagranicznym markom usługi konsultingowe w obszarze produktów mobilnych. W ostatnim czasie współpracował w tym zakresie m.in. z LOTOS Paliwa czy Stołecznym Biurem Turystyki w Warszawie.

Patryk Bukowiecki

Fanatyk nowych techonologii i manager z 15-letnim doświadczeniem w IT. Obecnie na czele agencji Bukapps obsługującej sklepy internetowe w USA i Zachodniej Europie. Z zespołami specjalizującymi się również w wirtualnej rzeczywistości i NFT zawsze ciekaw nowych wyzwań. Autor kanały Nowoczesny Tata, zagorzały gracz.

Agnieszka Ferenc-Stępkowska

Manager ds. synergii w Wirtualnej Polsce. Poprzednio pracowała jako Dyrektor ds. Rozwoju Produktu Reklamowego eCommerce oraz Performance w Wirtualna Polska Media. Z branżą reklamową związana od 2008 r. W Wirtualnej Polsce początkowo tworzyła i rozwijała Multimedialną Sieć Reklamową Wirtualnej Polski, AdTotal a następnie kierowała zespołem odpowiadającym za tworzenie i rozwój całościowej oferty reklamowej połączonych spółek. Kierowała grupą roboczą IAB Polska Mobile Marketing. Karierę zawodową rozpoczęła w Agencji Rezerw Materiałowych, gdzie odpowiadała m.in. za przygotowanie i realizację umów i przetargów publicznych związanych z branżą IT. Absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Pasjonatka mobile marketingu oraz technologii mobilnych.

Michał Giera

Pasjonat nowych technologii i rozwiązań mobilnych, od lat związany z branżą internetową. Aktualnie wraz Zespołem rozwija agencję marketingu mobilnego Mobiem należącą do Grupy Interia. Jego szczególnym obszarem zainteresowań są możliwości jakie niosą rozwiązania in-game oraz m-commerce. Karierę zawodową zaczynał w Gazeta.pl, w dziale sprzedaży reklamy. W 2008 r. dołączył do zespołu Wirtualnej Polski, który był odpowiedzialny za stworzenie multimedialnej sieci reklamowej AdTotal, opartej o strategię trzech ekranów. Pracował również w agencji Spicymobile. Przez kilka lat rozwijał własny projekt w obszarze badań aplikacji mobilnych oraz produkcji IT. Prelegent na licznych konferencjach branżowych, a także wykładowca mobile marketingu na uczelniach wyższych.

Justyna Izydorczyk

Head of Strategy Department w goodylabs, service designerka, pasjonatka badań oraz projektowania usług. W swojej pracy zgłębia perspektywę biznesową i eksploruje perspektywę konsumencką. Na koniec dnia łączy ze sobą te dwa światy w szczęśliwy związek, współtworząc produkty cyfrowe. Od początku związana z branżą digital i marketingową, swoje doświadczenia z obu stron barykady (marki i agencji) wykorzystuje, pracując z interdyscyplinarnymi zespołami nad walidacją konceptów biznesowych, tworzeniem usług i produktów end-to-end i rozwijając te istniejące. Na koncie ma realizacje dla takich marek, jak: 4F, Sephora, Adamed, Outhorn, Phillips Poland, mBank, PKO Ubezpieczenia, Lilou, Orange czy Mitsubishi. Po godzinach rozmawia o błędach z praktykami biznesu, twórcami marek i projektantami. Całość rozmów wydaje w formie podcastu „Obłędne historie“.

Paweł Janda

Współzałożyciel oraz Prezes Zarządu firmy mobitouch, z którą czterokrotnie odbierał nominację do nagrody Mobile Trends Awards. Odpowiedzialny głównie za określanie kierunku rozwoju firmy, pozyskiwanie kluczowych klientów oraz partnerów, a także budowanie relacji z otoczeniem biznesowym. Swoją wiedzą dzieli się ze studentami Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, gdzie prowadzi zajęcia na kierunkach związanych z IT. Współzałożyciel oraz członek Rady Dyrektorów SoDA (Software Development Association Poland) – Organizacji Pracodawców Usług IT, zrzeszającej ponad 200 firm z branży. Ponadto założyciel społeczności NowaGeneracja.IT dla osób pracujących w branży oraz chcących się przebranżowić.

Bartłomiej Lewandowski

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej, przedsiębiorca. Od ponad 20 lat związany ściśle z branżą IT. Odpowiadał za stworzenie wielu rozwiązań bankowości mobilnych oraz złożonych rozwiązań fintech dla klientów z Polski i zagranicy. Od 3 lat pełni rolę managera w firmie New Digital Street, w której pasja do technologii spotyka najlepsze talenty. Bartek zaangażował się w Mobile Trends Awards, ponieważ zależy mu na promowaniu projektów, które są odważne, dobre, innowacyjne i sprawiają, że żyje się nam lepiej.

Filip Miłoszewski

Współzałożyciel i członek zarządu Listonic, działający w branży mobile od 2008 roku. Zaangażowany w rozwój listy zakupów Listonic – jednej z najpopularniejszych polskich aplikacji mobilnych oraz pionierskich projektów m-commerce: Zamów Zakupy i Kupony Żbik. W wolnym czasie współtworzy liberalny magazyn Liberte!. Z wykształcenia programista (Politechnika Łódzka/Coventry University), z zamiłowania webdeveloper, wieczorami jeździ na rowerze, odpoczywa przy dobrych standupach. @milof na twitterze i facebooku.

Tomasz Muter

Wiceprezes i współzałożyciel Droids On Roids, software house od 10 lat specjalizującego się w aplikacjach mobilnych. Posiadając doświadczenie w pracy jako programista, designer, project manager, digital marketer oraz członek zarządu i inwestor zna każdy etap powstawania produktów cyfrowych od pomysłu do publikacji i działania na rynku. Wyróżniony na liście "Forbes 30 under 30". Prywatnie pasjonat żeglarstwa, snowboardu, fotografii i gitary.

Artur Ozierański

W branży mobile działa od ponad 10 lat. Założyciel Holdapp, agencji specjalizującej się w tworzeniu aplikacji mobilnych z naciskiem na rozwiązania natywne. Ma na swoim koncie ponad 60 projektów zrealizowanych m.in. dla klientów z branży bukmacherskiej, e-commerce i kryptowalut. Swoje aplikacje zbudowały z Holdappem takie firmy, jak Answear, forBET, CoinDeal czy Sprzedajemy.pl. Zaczynał od programowania aplikacji na platformę iOS i chociaż nadal zdarza mu się pisać kod, częściej zajmuje się doradztwem w obszarze technologii mobilnych. Dla zachowania równowagi po godzinach stawia na wysiłek fizyczny i trenuje sporty siłowe.

Marek Przystaś

Jedną nogą w internecie, drugą w górach. Takowy rozkrok pozwala rozwijać pasję związaną z nowymi technologiami przy jednoczesnym spokoju ducha. Odpowiada za oliwienie trybów w kilku przedsięwzięciach (e-commerce, marketing, gaming) i to właśnie widok dobrze działających organizacji daje mu satysfakcję (koala-tech.pl, olini.pl, Duckie Deck)

Robert Rachwał

Przez ponad 11 lat prowadził firmę ClickMaster Polska specjalizującą się w tworzeniu zaawansowanych portali i aplikacji webowych, z wykorzystaniem frameworka Laravel. Współpracował z takimi podmiotami jak Fibaro, Hasco-Lek, Grupa Vive, Budmat, Województwo Zachodniopomorskie czy Miasto Szczecin. Od października 2021 roku prezes zarządu spółki Escola LMS, która tworzy jeden z pierwszych na świecie headless LMS. W skład spółki wchodzi również serwis myVOD.io (narzędzie, które pozwala bez wiedzy technicznej zbudować własny serwis do sprzedaży kursów i materiałów wideo), którego był współtwórcą do tej pory. Pomysłodawca i główny realizator Mobile Trends Conference, pomysłodawca i przewodniczący kapituły konkursowej Mobile Trends Awards, redaktor naczelny serwisu MobileTrends.pl. Twórca jednego z pierwszych w Polsce raportów na temat mobilnego internetu, autor wielu artykułów branżowych. Absolwent Elektronicznego Przetwarzania Informacji na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz Zarządzania na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Pasjonat i obserwator najnowszych technologii i trendów w branży mobile.

Radosław Szeja

Mobile Engineering Manager w Netguru zarządzający 60-cio osobowym, stale rosnącym zespołem. Ponad 5 letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych zdobył przy wielu projektach, głównie z obszaru *sharing economies*. Na codzień interesuje się szeroko pojętym UX oraz innowacyjnymi sposobami wykorzystania nowych technologii, w szczególności Machine Learning, oraz ich wpływie na społeczeństwo.

Mariola Szypszak

Od ponad 4 lat pracuje w Playerze - wiodącej platformie VOD w Polsce, Grupa Warner Bros. Discovery. Obecnie jako Manager ds. Oferty Partnerskiej, wcześniej jako Product Development Manager. Odpowiada za rozwój i strategiczne projekty w Playerze. Wcześniej pracowała jako Konsultant ds. projektów mobilnych w Dziale Nowych Projektów online w TVN SA. Przez 6 lat odpowiadała za new business w Norbsoft – deweloper aplikacji mobilnych - pracując na stanowisku dyrektora ds. rozwoju biznesu. Wspierała projekty produkcji zaawansowanych aplikacji mobilnych dla takich klientów jak MAN, British American Tobacco, Scania czy NN TFI. W branży digital od 2002 r.

Patrycja Walencik

Zawodowo skupiona na rozwiązywaniu problemów i dostarczaniu wartości użytkownikom Zendesk Sell - jednego z najpopularniejszych systemów CRM dla sprzedaży na świecie. Poprzednio związana z telekomunikacją i innowacyjnym dla tej branży produktem - Orange Flex. Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu produktów cyfrowych przekłada na współpracę z firmami oraz NGO-sami, gdzie realizuje się jako konsultanta oraz mentorka. Wolny czas poświęca na poszukiwaniu nowych doświadczeń, szczególnie w obszarze win oraz motoryzacji, którymi dzieli się na swoim Instagramie.

Maciek Wiktorowski

VP of Product w Smaato, dostawcy platformy marketingu mobilnego. Od blisko dekady rozwija globalne technologie reklamowe, poprzednio dla OpenX, Amazon, Sizmek. Wcześniej odpowiedzialny za rozwój produktów mobilnych w Grupie Interia.pl. Autor pierwszego w Polsce doktoratu poświęconego strategiom zarządzania ofertą produktów mobilnych na rynku polskich mediów, wykładowca akademicki i autor wielu artykułów branżowych.

Tomasz Witt

Przedsiębiorca działający od 2003 roku w branży mobilnej, ekspert w zakresie produkcji aplikacji. Jest współtwórcą i prezesem spółki Norbsoft tworzącej od 20 lat innowacyjne rozwiązania na rynku mobilnych aplikacji (w sumie prawie 200 realizacji), a także prezesem Jasnopis.pl (narzędzie do weryfikacji zrozumiałości tekstu). Do grona klientów spółek Tomasza należą takie firmy jak Empik Foto, Modivo, NN Investment Partners TFI, Oriflame, Samsung, SkyCash czy Scania. Członek kapituły Mobile Trends Awards od 2017 roku. Absolwent ekonomii na Uniwersytecie Gdańskim oraz MBA w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej. Były wykładowca studiów podyplomowych Wydziału Informatyki na Politechnice Białostockiej. Prywatnie pasjonat sportowych samochodów i wyścigów na torach.

Tomasz Woźniak

Współwłaściciel i prezes Future Mind — firmy mającej za sobą ponad 200 projektów z obszaru digital. Wśród obecnych i byłych klientów firmy można wymienić: Skycash, Żabka Polska, LPP S.A., Euro RTV AGD, Empik, Virgin Mobile, Morizon S.A. czy Philips. Future Mind łączy kompetencje klasycznego software house i firmy pomagającej budować ale też rozwijać, produkty cyfrowe z wykorzystaniem najnowszych technologii, w tym Internetu rzeczy. Tomasz Woźniak nadal aktywnie uczestniczy w projektach klienckich, skupiając się głównie na walidacji modeli biznesowych i planowaniu strategicznym. Jest również wykładowcą kilku wyższych uczelni m.in. Collegium Civitas i Akademii Leona Koźmińskiego. W czerwcu 2019 roku został członkiem rady nadzorczej SARE S.A., notowanej na GPW.

Miłosz Wójcik

Board Member, Appchance oraz CEO, Center.ai; Przedsiębiorca i manager działający w branży Digital od ponad dziesięciu lat. Założyciel Appchance - Software House’u specjalizującego się w projektowaniu i wytwarzaniu dedykowanych rozwiązań technologicznych dla branży retail / e-commerce oraz współtwórca Center.ai - narzędzia do marketingu lokalnego, działającego w modelu SaaS, z którego korzystają sieci handlowe, by zwiększyć ruch w sklepach stacjonarnych. Aktywnie wspiera środowisko start-upów technologicznych jako doradca i mentor w międzynarodowych programach akceleracyjnych organizowanych przez Techstars i Huge Thing we współpracy z takimi firmami jak METRO Group, Procter & Gamble, Alior Bank czy Santander Bank.

Artur Zawadzki

Ekspert w obszarze nowych technologii w Polsce oraz w regionie CEE. Z branżą internetową związany niemal od początku. Przez wielu uważany za jednego z twórców polskiego internetu. Współzałożyciel agencji marketingu mobilnego Spicy Mobile, wcześniej współtwórca międzynarodowego sukcesu firmy badawczo-technologicznej Gemius, gdzie pełnił funkcje wiceprezesa, a następnie prezesa zarządu. Prelegent na wielu branżowych konferencjach w Polsce i za granicą, a także autor niezliczonej liczby publikacji.

Patroni medialni

Kontakt

Robert Rachwał

Przewodniczący Kapituły MTA

robert.rachwal@escolasoft.com

Wiktoria Grzanka

Organizacja Gali MTA

wiktoria.grzanka@escolasoft.com

tel: 537 33 89 57

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Czytaj więcej...

Akceptuję